Київ

Харків

Торговельні марки

Логотип, а також найменування «ЕкоЕнергоПроект», «Інженерний центр «ЕкоЕнергоПроект»«ECOENERGY» та «ECO-ENERGY» є зареєстрованими торговельними марками (товарними знаками) ПП «ЕкоЕнергоПроект».

Назви існуючих компаній і продуктів, що згадуються на цьому інтернет-ресурсі, можуть бути торговельними марками, що належать відповідним власникам.

Будь-яке несанкціоноване або неправомірне використання зазначених знаків для товарів та послуг категорично забороняється і є порушенням законодавства про знаки для товарів та послуг, авторські права та інші права на об’єкти інтелектуальної власності, або законодавства про боротьбу з недобросовісною конкуренцією.

Усі матеріали, що розміщено на веб-сайтах eco-energy.uaecoenergy.ua, та eco-energy.com.ua захищені авторським правом. Дозволяється використовувати дані, тексти, зображення або графічні матеріали, що містяться на цьому сайті для власних, некомерційних потреб. Забороняється відтворювати, змінювати, передавати, ліцензувати або публікувати вказані матеріали, повністю або вибірково, з жодною метою без отримання попередньої письмової згоди на це від ПП «ЕкоЕнергоПроект».

icon

Свідоцтва на ТМ

Popup_image