Київ

Харків

СЕРВІСНА ПІДТРИМКА

ПРОФЕСІЙНИЙ СЕРВІС І ПІДТРИМКА

Обираючи енергозберігаюче обладнання від ЕкоЕнергопроект, Ви отримуєте продукт найвищої якості. При цьому на всіх етапах реалізації вашого проекту: розробка концепції, проектування, підбір обладнання, комплектація, монтаж та введення в експлуатацію – ви можете скористатися знаннями наших фахівців та їх багаторічним досвідом. Всі об’єкти ми виконуємо “під ключ”.

ЕкоЕнергоПроект може бути партнером на всіх етапах життєвого циклу Вашої енергозберігаючої установки. Наші проект-менеджери та сервісна служба завжди запропонують оптимальні рішення в нестандартних ситуаціях.

Професійний супровід ЕкоЕнергоПроект

Реалізація проектів нашою компанією – це повна координація усіх організацій, які займаються спорудженням об’єкту на різних етапах. Наші монтажники і сервісні спеціалісти гарантують швидкий монтаж установки та професійне введення її в експлуатацію. ЕкоЕнергоПроект передає Вам обьект, з повним комплектом документації та належних сертифікатів, готовий до експлуатації. Ретельно сплановані та проведені технічні обслуговування установки створюють фундамент для її тривалого й безпроблемного використання, зменшують час простою та вартість ремонту.

Сервісна служба ЕкоЕнергоПроект – це:

  • Договори з обслуговування об’єкту, розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта;
  • Досвідчені співробітники, що мають належні знання та кваліфікацію;
  • Дистанційне обслуговування та моніторинг можливих неполадок;
  • Постачання запасних частин за спеціальними цінами.

Перевагами сервісного договору ЕкоЕнергоПроект є:

  • Дотримання норм безпеки експлуатації установки
  • Підвищення терміну експлуатації установки
  • Оперативне реагування на нестандартні ситуації за допомогою системи дистанційного обслуговування, що не вимагає нашої присутності на місці
  • Поставка оригінальних запасних частин

Вимірювальне обладнання та навчання персоналу

Важливим моментом в обслуговуванні обладнання є проведення вимірів з застосуванням сучасних приладів. Основою для належного обслуговування техніки є регулярні фахові навчання персоналу. Ми будемо раді побачити Ваших співробітників на наших навчаннях, і сподіваємося встановити з Вами дружні та продуктивні партнерські відносини.

icon

Фото до розділу

Popup_image