Київ

Харків

Пелетна котельня 400 кВт

Автоматична твердопаливна котельня на пелетах, загальною потужністю 400 кВт. В якості палива використовуються пелети з деревини, як доступний, екологічний та економічно доцільний вид палива. Також важливим критерієм для вибору даного виду біопалива та будівництва власної котельні було надбання незалежності від постачальників теплової енергії.

Характеристики будівлі:
Загальна площа 5000 м2
Поверховість 5 поверхів
Призначення Офісна будівля
Джерело теплопостачання Міські теплові мережі

Відмінною особливістю цього проекту є влаштування котельні в дуже стислих умовах. Будівля розташована у центрі м. Харкова і місця для розміщення окремої котельні та сховища палива не було. Проектними рішеннями, розробленими фахівцями ЕкоЕнергоПроект було запропоновано прибудову до існуючою будівлі для розміщення котла та допоміжного обладнання. Площа прибудови складає усього 30 м2.  Сховище палива було облаштовано в існуючому підвальному приміщенні, з виконанням відповідної реконструкції для дотримання умов експлуатаційної, пожежної та техногенної безпеки.

Для реалізації проекту замовником було погоджено запропоноване нашими фахівцями основне обладнання котельні:

  • Автоматичний твердопаливний котел KOZLUSAN PEL-Series (Туреччина). У проекті використано один котел PEL-400 (400 кВт). 
  • Пневматична система подачі палива італійського виробника DENA Group s.r.l.s.
  • Автоматична система керування технологічними процесами котельні, власної розробки і виробництва ЕкоЕнергоПроект.

Проектна документація отримала позитивний висновок УкрБудЕкспертизи, щодо міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення; санітарного та епідеміологічного благополуччя населення; охорони праці; екології; пожежної та техногенної безпеки; енергозбереження.

Командою ЕкоЕнергоПроект здійснено проектування, поставку основного обладнання, авторський та шеф-нагляд. Будівництво і монтаж обладнання виконано силами замовника.

За сприяння наших фахівців, замовником до початку експлуатації були отримані всі необхідні дозвільні документи.

Будівництво власної котельні та перехід з покупного тепла на виробництво теплової енергії з біопалива дозволило замовнику істотно знизити витрати на опалення. Термін окупності твердопаливної котельні склав менш трьох років.

Popup_image