Київ

Харків

КТВС А-серія 25/50/75/100 кВт (VERNER)

Серія пелетних котлів КТВС А-серії 25/50/75/100 – автоматизовані котли  для спалювання пелет з лушпиння соняшника, дерев’яних пелет, і деяких інших видів гранульованої біомаси, включаючи агропелети з соломи. Гнучкість в використанні різноманітних видів твердого біопалива, а також повністю автоматизована робота котла роблять його піонером в області опалення на біомасі.

Висока продуктивність і одночасно низька температура димових газів забезпечують економічність роботи котла з низьким споживанням палива і екологічно чистими викидами.

Основні переваги:

– Решітка з рухомим колосником дозволяє спалювати різноманітні агропелети

– Низьке споживання електроенергії

– Зручна система очищення теплообмінника, що виконується без зупинки котла, за допомогою періодичного зворотно-поступального руху турбулизаторов.

– Автоматичне регулювання потужності

– Оптимальне споживання палива

Котли КТВС А-серії 25/50/75/100 виготовляються відповідно до EN 303-5 та інших європейських директив, і відповідають всім українським нормам і вимогам.

1. Пелетний бункер великої місткості.

2. Вертикальний жаротрубний теплообмінник зі сталевих безшовних труб з турбулізаторами. Система автоматичного очищення теплообмінника. 

3. Камера згоряння із захисним шаром з жароміцного бетону забезпечує високу стійкість до хімічних процесів і високих температур. 

4. Решітка з рухомим колосником, що дозволяє спалювання палива підвищеної зольності.

5. Транспортер видалення золи в контейнер.

6. Контейнер для золи.

7. Водоохолоджуючі двері котла, що забезпечують  зручний доступ до топки котла, та слугують додатковою поверхнею для теплообміну.

8. Підключення димаря (можливе виконання, як з правої, так і з лівої сторони котла).

9. Автоматика керування котлом з простим і зрозумілим інтерфейсом.

10. Високоефективна теплоізоляція котла з мінеральної вати високої щільності.

Габаритні разміри

Стислі технічні характеристики
Модель КТВС А-серія 25 50 75 100
Номінальна потужність кВт 25 50 75 100
Діапазон регулювання потужності % 30 – 100
Номінальний ККД установки % 88-91
Номінальна витрата палива – пелети з деревини (Qниж=18 МДж/кг, зольність 1,0%, вологість 9%) кг/г 6 12 18 24
Рабочий тиск бар 3
Тиск випробування бар 4,5
Максимальна температура °С 90
Температура вихідних газів °С 160-180
Об’єм теплообмінника л 70 95 100 160
Встановлена електрична потужність кВт 1,4 1,4 1,4 1,4
Напруга та частота живлення В (Гц) 230 (50)
Довжина (L) мм 1435 1500 1560 1560
Ширина (B) мм 750 750 750 870
Висота (H) мм 1570 1570 1720 1720
Діаметр димоходу мм 160 160 160 200
Подаючий трубопровід дюйм 2 2 2 2
Зворотній трубопровід дюйм 2 2 2 2
Об’єм контейнеру для золи л 60
Об’єм бункера для пелет л 240 270 300 490
Вага котла (без теплоносія) кг 570 705 785 953
Пелети з деревини
Пелети з лушпиння соняшника
Солом’яні пелети
Плодові кісточки (вологість до 20%)
Шкаралупа горіхів
Обладнання зберігання та подавання біопалива у вигляді бункера с транспортером

Застосовується для пелет з деревини, пелет з лушпиння соняшника, деяких інших агропелет. Сховище палива виконується в суміжному, можливо окремому приміщенні.

Наведена концепція  являє  собою:

  1. Система зберігання та автоматичної подачі твердого палива складається з пелетного бункера, похилого транспортера, протипожежної заслінки та інших приладів і матеріалів. 
  2. Для зберігання необхідного запасу палива, передбачається встановлення окремого  для кожного котла бункера, об’ємом 3,4 м3. Заповнення бункеру  передбачається 1 раз на 2-7 днів.
  3. Пелети завантажуються в бункер з біг-бегів або мішків 15-50 кг. за допомогою завантажувального пристрою,  або в ручну.
  4. Завантаження бункерів котлів відбувається за допомогою похилих шнекових транспортерів, через протипожежні засувки з електроприводом, що встановлюються на бункерах котлів. Для запобігання заклинювання шнека транспортери обладнані спеціальними захисними пристроями.
  5. Управління сигналами завантаження бункерів котлів здійснюється  системою керування котла, за допомогою датчиків рівня, що встановлюються в бункері котла.
Обладнання паливного сховища у вигляді зовнішнього силосу
з транспортерами подавання пелет до котлів

Застосовується для пелет з деревини, пелет з лушпиння соняшника, деяких інших агропелет. Перевагою даної системи є встановлення силосу для зберігання  палива ззовні приміщення котельні. 

Наведена концепція  являє  собою:

  1. Система автоматичної подачі твердого палива складається з силосу для зберігання палива, системи  транспортерів, та інших приладів і матеріалів.
  2. Передбачається безперебійне живлення котлів паливом (пелетами).
  3. Для зберігання необхідного запасу твердого палива, передбачене встановлення бункера об’ємом 34 м3. Заповнення бункеру (складу палива) передбачається 1 раз на 2-7 днів.
  4. На територію підприємства паливо доставляється автомобільним транспортом.
  5. В бункер паливо завантажується з біг-бегів за допомогою навантажувача,  або з автотранспорту, що обладнано краном-маніпулятором.
  6. Завантаження бункерів котлів відбувається за допомогою похилих шнекових транспортерів, через протипожежні засувки з електроприводом, що встановлюються на бункерах котлів. Для запобігання заклинювання шнека транспортери обладнані спеціальними захисними пристроями.
  7. Управління сигналами завантаження бункерів котлів здійснюється  системою керування котла, за допомогою датчиків рівня, що встановлюються в бункері котла.

 

Фахівцями компанії «ЕкоЕнергоПроект» напрацьований великий досвід проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації різних по конструкції паливних складів і устаткування паливоподачі, що дозволяє нам спроектувати та побудувати будь-яку конфігурацію твердопаливної котельні з автоматичним складом палива. 

Конструктивні особливості пелетних котлів КТВС А-серії

Решітка з рухомим колосником та камера згоряння із захисним шаром з жароміцного бетону  – забезпечує високу стійкість до хімічних процесів і високих температур

Вертикальний теплообмінник зі сталевих безшовних труб з турбулізаторами  – очищення теплообмінника виконується без зупинки котла, періодичним зворотно-поступальним рухом турбулизаторов

Пожежна безпека  – на всіх режимах роботи котла, в тому числі і при аварійній зупинці (при відключенні електроенергії). 

Система керування  – на всіх режимах роботи котла, в тому числі і при аварійній зупинці (при відключенні електроенергії). 

icon

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

icon

ФОТО

icon

ВІДЕО

icon

ПРИКЛАДИ ІНСТАЛЯЦІЙ

Popup_image