Київ

Харків

Комерційні та промислові котли на паливних гранулах (пелетах)

Компанія «ЕкоЕнергоПроект» представляє широкий асортимент обладнання провідних вітчизняних і зарубіжних виробників котлів та котельного обладнання, що працює на найбільш ефективному сучасному біопаливі – пелетах.

Здійснюємо проектування, будівництво, комплектацію та монтаж топкових і котелень:

– комерційні та промислові котли на пелетах

– засоби подачі палива та автоматики управління для пелетних котлів

– паливні склади для пелет та допоміжне обладнання

Опалення – одне з найактуальніших питань для будь-якого забудовника. Далеко не завжди є можливість підведення природного газу та електроенергії до передбачуваного місця розташування споруди. Вартість підведення газу може бути велика або підведення газу взагалі неможливо, що змушує відмовлятися від придбання вподобаної земельної ділянки. Рішенням даної проблеми є установка котельних на біопаливі — пелетах.

Котли, що працюють на пелетах – порівняно новий, але вже дуже популярний вид опалювальних систем. Основою опалювальної системи є котел для спалювання пелет (спресованих під тиском на спеціальному грануляторі паливних гранул з біомаси). Зовні пелети виглядають як невеликі циліндрики діаметром від 6 до 14 мм., і довжиною від 0,5 см до 4 см. Пелети відносяться до біопалива з високими теплотворними властивостями. Завдяки щільній структурі (0,6 т / м³), пелети зручні в транспортуванні і зберіганні. Крім того, зольний залишок складає до 3% від згорілого об’єму пелет, який можна використовувати як добриво.

Опалення на пелетах – це технологія Hi-Tech, яка дозволяє повністю автоматизувати роботу котельної (використання вугілля і дров не дає такої можливості).

Котельні установки на пелетах – один з найбільш безпечних, екологічно чистих і сучасних способів створення в приміщенні теплої і комфортної обстановки.

Пелетні котли бувають різних типів, але всі вони мають високий рівень автоматизації, і їх загальними принципами роботи є:

– Автоматична подача палива з бункера або паливного складу по мірі необхідності

– Підтримка заданої температури

– Управління системою опалення приміщення, циркуляційними насосами, бойлером ГВП та пр.

Потужність побутових котлів становить від 10 до 100 кВт, промислових – до 3000 кВт. Пелетні котли мають високий ККД 85-95%.

Котли на пелетах не вимагають спеціального обслуговування:

– Видалення золи здійснюється, як правило один раз на 2-3 дні (якщо котел не обладнаний системою автоматичного золовидалення)

– Очищення газоходів котла 1 раз на місяць (якщо котел не обладнаний автоматичною очисткою газоходів).