Київ

Харків

 

Компанія KOZLUSAN була заснована в 1978 році паном SALİH KOZLU в місті Акхисар, регіон Маніса, Турецька республіка. Почавши свій розвиток з виробництва сільськогосподарських машин, на сьогоднішній день компанія здійснює свою діяльність на 5500 м² відкритої та 10 000 м² закритої площі, забезпечуючи роботою понад 100 фахівців.

Існуючи з 1978 року, Компанія KOZLUSAN настільки розширила свій спектр виробництва, що в даний час є однією з провідних компаній, здатних задовольнити багато запитів сучасних споживачів.

KOZLUSAN є одним з провідних турецьких виробників котлів на біомасі. Завдяки кваліфікованому інженерно-технічного персоналу і сучасному високотехнологічному виробництву, компанія виробляє твердопаливні котли потужністю від 12 кВт до 1 МВт для потреб опалення різних областей таких як: домашні господарства, лікарні, готелі, ринки, склади, басейни і багато іншого. Крім того, компанія виробляє теплогенератори гарячого повітря від 100 кВт до 1 МВт для промислових областей, таких як теплиці, птахоферми, сушарки різних типів.

Компанія KOZLUSAN експортує своє обладнання в США, Великобританію, Іспанію, Болгарію, Грецію, Францію, Швецію, Хорватію, Південну Корею, і інші країни.

Побутові котли і каміни на пеллетах

Комерційні і промислові пелетні котли / повітряні теплогенератори