Київ

Харків

Подрібнювачі деревини (дробарки)

Подрібнювачі TP Wood Chippers для деревини, гілок, порубкових залишків і відходів – від світового лідера за якістю та дизайну подрібнювачів «Linddana»

Дробарки ТР датської компанії Lindana поєднують в собі високу ефективність, надійність та зручність в експлуатації. Простота і якість дробарки – це пріоритет компанії Lindana. Практично всі складові дробарки, виготовляються на заводі компанії в Данії, кваліфікованою інженерною групою, використовується високотехнологічне обладнання, а також здійснюється чіткий контроль процесів виробництва. Компанія надає 3-річну гарантію на свої агрегати. Кожен подрібнювач гілок відповідає останнім стандартам EN 13525.

Подрібнювач гілок в комунальному господарстві

Дробарки часто застосовуються комунальними міськими службами для утилізації порубкового матеріалу після санітарної обрізки дерев. З ними дуже легко і зручно працювати в парках, міських садах, на присадибних ділянках або муніципальних чи сільськогосподарських угіддях. Як правило, міські служби ставлять дуже жорсткі вимоги до подрібнювальної техніки. Подрібнювач гілок повинен бути ефективним, безпечним і при цьому легким в експлуатації. Залежно від характеру та об’єму робіт, загального числа співробітників і декількох інших факторів, Linddana пропонує широкий модельний ряд дробарок. Для цих цілей підійдуть моделі з серії PTO та MOBILE.

Дані агрегати обладнані гідравлічною системою настройки розміру тріски, одним або декількома валами подачі з гідравлічним приводом і ножами, що забезпечують особливо потужне втягування гілок та інших деревних відходів.

Дизельна дробарка добре підходить для використання в польових умовах, а також садах або виноградниках, де немає доступу до електромереж. Їх висока продуктивність дозволяє без проблем забезпечити велике виробництво тріски. За запитом, деякі моделі серії MOBILE виготовляються з поворотним механізмом MOBILE TURNTABLE (так званий «поворотний стіл»).

Подрібнювач деревини для використання в сільськогосподарській галузі

Сільськогосподарські компанії по всьому світу гідно оцінюють подрібнювачі деревини Linddana, які працюють від двигуна трактора, відомі як моделі серії PTO.

Дані подрібнювачі, підходять для будь-яких типів тракторів: від найменшого компактного трактора до найбільшого, потужністю 400 кінських сил. Дробарка легко справляється з переробкою гілок і стовбурів діаметром до 270 мм. Механізм подрібнення деревини – роторний.

Кожен подрібнювач деревини обладнаний важелем включення, виключення і реверсом, а також в наявності вбудований механізм автоматичного захисту, який попереджає раптове включення, у разі несправностей в електропроводці.

Подрібнювач деревини серії PTO CRANE- це ідеальний варіант для професійних потреб у лісовій промисловості

З початку 1980 року, Linddana створювала дробарки для подрібнення деревини, які були спеціально розроблені для використання в лісовому господарстві. З кожним роком агрегати вдосконалювали – завжди з акцентом на підвищення їх потужності і надійності. Оскільки працюючи в лісах, дробарки експлуатуються в суворому середовищі, працюють цілий рік і протягом довгих робочих днів, тому, для власника машини, – надійність має вирішальне значення. 

Дробарки PTO CRANE – спеціально розроблені подрібнювачі деревини для використання в лісовому господарстві, де є необхідність в переробці великого обьема деревини, зокрема цілих дерев. Дробарка доступна в різних моделях, залежно від того, яке завдання стоїть: для роботи уздовж доріг, стежок або в лісі. Деякі з моделей мають вбудований фаркоп, тому приєднавши причіп, можна збирати тріску безпосередньо в контейнер. PTO CRANE – це надпотужний подрібнювач деревини, що має функцію пиляння колод з максимальним діаметром 400мм. Також, ця серія передбачає можливість регулювання розміру тріски в межах від 4 до 40 мм. Управління цим подрібнювачем деревини можна здійснювати як у ручному режимі, з використанням TP WINCH для серії TP або за допомогою крана.