Київ

Харків

Повітряні теплогенератори на біомасі середньої потужності

Повітряні теплогенератори середньої потужності 100-1000 кВт від компанії ЕкоЕнергоПроект для застосування на комерційних і невеликих промислових об’єктах. Проектування, будівництво, комплектація і монтаж систем виробництва гарячого повітря для потреб опалення або сушіння сільгосппродукції, будматеріалів, тощо:

– повітряні теплогенератори на твердому біопаливі (різноманітних пеллетах, трісках, відходах деревообробки і сільського господарства, соломі, торфі та іншої біомасі)

– засоби подачі палива і автоматики управління для твердопаливних теплогенераторів

– паливні склади для біопалива та допоміжне обладнання

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОГЕНЕРАТОРІВ (ПОВІТРЯНОГО ОПАЛЕННЯ):

Економічність. Завдяки відсутності проміжного теплоносія немає необхідності в спорудженні дорогої системи опалення. Не має потреби придбавати і встановлювати прилади опалення, розширювальні баки, циркуляційні насоси, запірно-регулюючу арматуру і т.п. Повітряний теплогенератор можна встановлювати, як в приміщенні, так і на вулиці під навісом, що дозволяє заощадити місце.

Високий ККД. Внаслідок того, що в теплогенераторі нагрівається повітря, яке через систему повітропроводів подається безпосередньо в приміщення, що нагрівається – ККД системи опалення досягає 90%.

Мала інертність. Система повітряного опалення дозволяє швидко прогріти приміщення великого об’єму і вийти на заданий рівень температури.

Відсутність проміжного теплоносія. Завдяки тому, що теплоносієм є саме повітря, систему повітряного опалення можна монтувати і демонтувати в будь-який час року. Ризик замерзання теплоносія відсутній, що збільшує надійність системи опалення. Завдяки неможливості замерзання теплоносія і малої інертності – систему повітряного опалення можна зупиняти і запускати по необхідності (для приміщень з періодичним опалюванням).

Простота і економічність монтажу. Теплогенератори та система повітроводів легко встановлюються і демонтуються в разі опалення тимчасових споруд. Немає необхідності спорудження котельні, як в разі водяного опалення, а сам теплогенератор можна розмістити практично в будь-якому місці. Так само можливий варіант інтеграції повітряного опалення з існуючою системою вентиляції.

Автоматична подача палива. Як правило автоматичні твердопаливні теплогенератори поставляються з бункером палива, який забезпечує роботу теплогенератора на номінальній потужності, протягом 6-12 годин. У разі обладнання зовнішнього складу і системи автоматичної подачі палива, то можлива безперебійна робота теплогенератора протягом декількох тижнів.

Незалежність системи. Теплогенератор можна використовувати у віддалених регіонах, де немає системи водопроводу і газу, і в якості палива використовувати місцеві види біомаси.

Високий рівень автоматизації. Системи управління автоматичних твердопаливних теплогенераторів забезпечують високий рівень автоматизації – автоматичний розпал, підтримка заданої температури на виході теплогенератора або в приміщенні, регулювання потужності в межах від 20% – 100%, програмований тижневий графік роботи, автоматичне очищення і золовидалення, та інше.

Розділення повітря, що нагрівається та димових газів. У процесі горіння палива утворюються димові гази з високою температурою, які надходять в жаротрубний повітряний теплообмінник, де проходять трубний пучок, після чого потрапляють в димар та викидаються в атмосферу. Одночасно вентилятор нагнітає повітря, що нагрівається, яке обдуває теплообмінник. При проходженні газів з високою температурою через труби теплообмінника основна частина тепла віддається теплоносію (повітрю). Конструкція теплообмінника забезпечує максимальну передачу тепла від продуктів згоряння до повітря, що нагрівається. Далі нагріте до заданої температури повітря подається в повітропровід і надходить споживачам.

Екологічність. Паливом для теплогенераторів є екологічне поновлюване паливо – різноманітна біомаса.