Київ

Харків

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «ЕкоЕнергоПроект» – підприємство, яке росте і розвивається за рахунок власних сил та завдяки досвіду, накопиченому у тісній співпраці з нашими партнерами – виробниками надійного та високоякісного теплотехнічного обладнання. Сьогодні ми тісно співпрацюємо з лідерами ринку енергетичного обладнання – компаніями Camino DESIGN, BETA Kazan, VIESSMANN, Kozlusan, Froling та інш.

ЕкоЕнергоПроект – це команда однодумців та кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід та усі необхідні дозволи для здійснення професійної діяльності. Ми постійно підвищуємо кваліфікацію та удосконалюємо професійні знання.

Нашою місією являється надання замовникам продукції, послуг та інформації, які покращують екологію, а також сприяють розвитку здорового, успішного та розумного суспільства. Наша команда взмозі запропонувати та реалізувати сучасні рішення для економії енергоресурсів і поліпшення навколишнього середовища.

Ми твердо переконані, що сьогодні, завдяки використанню наших професійних знань і сучасних технологій в галузі відновлюваної енергетики – ЕкоЕнергоПроект виконає завдання будь-якої складності!

icon

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

icon

ФОТО

Popup_image